גרניט פורצלן מבריק או מט מה עדיף?

ריצוף מבריק או מט או אולי ריצוף לפטו או פשוט אריחים מדוקקים?

מובן כי אין תשובה אחת על השאלה גרניט פורצלן מבריק או מט מה עדיף כי זה באמת גם עניין של טעם

הניסיון להגדיר גרניט פורצלן מבריק או מט מה עדיף עלול להיות לא פשוט ומאתגר ראשית כל בשל הטעם האישי שלו חשיבות עליונה בעת בחירת ריצוף מבריק או מט.

הסיבה השנייה שבגללה יתקשה מי שמנסה לתת מענה לשאלה גרניט פורצלן מבריק או מט מה עדיף תהיה כנראה קשורה לסגנון עיצוב פנים הכללי.

לעיתים ניתן לבחור דוגמאות של גרניט פורצלן מבריק או מט די דומות אך יש לזכור כי מראה של אריח יחיד אינו דוגמא טובה דייה בשביל להחליט איזה ריצוף מבריק או מט נבחר ואלי נקצין לריצוף לפטו.

נזכיר כי חלק מאריחי גרניט פורצלן וכן אריחים מדוקקים אחרים מגיעים בגדלים גדולים מאוד כ-3 מ"ר ולכן העברתם והתקנתם מחייבת שימוש בידית ואקום.

גרניט פורצלן מבריק או מט

אז מה עוד משפיע על ההחלטה מה עדיף גרניט פורצלן מבריק או מט או ריצוף לפטו?

לפניכם מספר יתרונות וחסרונות של ריצוף מבריק או מט וכן של ריצוף לפטו מלוטש למחצה שאינו חלק.
יתרונות וחסרונות בהם ראוי להתחשב כאשר אתם מתלבטים רגע לפני ההחלטה על גרניט פורצלן מבריק או מט מה עדיף ומה בעיקר ומתאים לכם.

1 – יתרונות וחסרונות של ריצוף גרניט פורצלן מבריק

יתרונות של גרניט פורצלן מבריק – מראה מודרני עכשווי זוהר נוצץ ומבריק שמחזיר את האור הטבעי או החשמלי בחלל החדר מגדיל ומאיר את החלל והוא קל לניקוי.

חסרונות של גרניט פורצלן מבריק – קודם כל הברק עד כדי השתקפות מלאה, הברק הוא תוצאה של ליטוש שעלול לגרום להחלקה (בעיקר על רטוב).
המבריק מבליט כל סימן עקבות, לכלוך וכמובן פגמים מצטברים, דורש ניקיון 100%.

2 – יתרונות וחסרונות של ריצוף גרניט פורצלן מט

היתרונות של גרניט פורצלן מט – בניגוד למבריק אינו דומיננטי בחלל ומשרה אווירה יותר רכה ומראה טבע. כמו כן מקדם החיכוך גבוהה יותר ומונע החלקה והחשוב מכל ניקיון תחזוקה יותר קלה.

חסרונות של גרניט פורצלן מט – בחללים קטנים ריצוף מט סוגר ומקטין את החלל וכאשר נבחר אריחים כהים הם בולעים את התאורה כמו כן שטח פנים מחוספס רגיש יותר לחדירת כתמים.

3 – יתרונות וחסרונות של ריצוף לפטו

יתרונות של ריצוף לפטו – מראה מיוחד המעניק עומק, מסתירים חלק מלכלוך… מקדם חיכוך גבוהה מונע החלקה כמו בגרניט פורצלן חלק עדיין מחזיר חלק מהתאורה בחלקים המבריקים.

חסרונות של ריצוף לפטו – מקדם החיכוך אינו מספיק כדי למנוע החלקה כאשר הרצפה רטובה כן בחלקים שאינם מלוטשים יכולים להיווצר כתמים.

נזכיר כי בסופו של דבר לדעתנו התשובה הכי נכונה על השאלה גרניט פורצלן מבריק או מט מה עדיף היא בעיקר הטעם האישי וכן המיקום בו מתוכנן ריצוף גרניט פורצלן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *