פעילות לילדים בקיץ

חיפוש פעילות לילדים בקיץ זה דבר מאוד מעייף במיוחד בתקופת החופש הגדול

מה לא עשיתם כבר קמפינג בצפון, קמפינג בדרום, עם ובלי משפחה וחברים.

כמובן שגם סגרתם איזה שבוע בבית מלון הכול כלול בארץ או בחו"ל (כרגע חו"ל פחות בגלל הקורונה).

הייתם כבר בגן חיות ברמת גן וגן החיות התנכי בירושלים, עשיתם את כל האטרקציות שיש כמו כדור פורח, לונה פארק ברמת גן וסופרלנד בראשון לציון, קיר טיפוס בריכה, ים ועוד ועוד ועוד.

הרי אין מצב להישאר בבית עם הילדים הם ישתעממו וישגעו אותנו או ש…. רגע תעצרו, יש לנו רעיון אדיר שיפתור לכם את הריצות אחרי אטרקציות עם או בלי מים, משהו שטרם חשבתם עליו (או אולי שכן בזמן הסגרים).

רמז קטן, אתם בבית נחים רואים טלוויזיה, שותים קפה עם חברים והשכנים והילדים משתוללים ומתלהבים שעות על גבי שעות יום אחר יום, מה שאתם נדרים לעשות, זה הפסקת מים מידי פעם, להכין ארוחת צהריים ולקרוא להם לאכול, מנוחה קטנה כי לא בריא להשתולל אחרי אוכל ולאחר המנוחה והם חוזרים לשחק עד שהם נשפכים ואז מקלחות ארוחת ערב ולמיטה.

פעילות לילדים בקיץ

מנחשים מה זה?

מתנפחים לבית – תקשיבו זה רעיון אדיר שגילינו בסגרים שהיו, הילדים העבירו ימים שלמים במשחקים על המתנפחים, הזמנו גם את הילדים של השכנים כמה אושר היה. היתרון שהילדים הוציאו טונות של אנרגיה, אכלו כמו שצריך ובקושי ישבו מול המסכים.

שואלים איך מכניסים מתנפחים הביתה?

התשובה די קלה, יש מתנפחים בכל מיני גדלים, כאלה שנכנסים לדירה וכאלה המתאימים לחצר.
למי שיש חצר זכה כי ניתן להזמין מתנפחים גבוהים ורחבים יותר שניתן להוסיף מים כמו מתנפח טירה עם סולם ומגלשה מים, יש מתנפח עם כל מיני צורות בפנים שניתן לקפוץ מעליו או לזחול מתחתיו, אם יש לכם כדורי ספוג אז ניתן להכניס אותם ולשחק מחניים וכדומה.

מתפחים המתאימים לדירה הם המתנפחים הקטנים יותר גם בהם ניתן לבחור עם או בלי מגלשה אך בקטן. בדירה סוג המתנפחים יותר מתאים לילדים קטנים יותר מגיל שנתיים עד גיל 5 או 6 בגלל הגודל, כך תוכלו למקם את המתנפח בסלון או במרפסת.

אז במקום לשבור את הראש מה עושים בשבועיים האחרונים של החופש הגדול תשכירו לילדים מתנפחים, ככה הילדים נהנים ואתם נחים.

שיהיה קיץ חם ומהנה לכולם!!