רקמה על מגבות

לכבוד הקיץ שהגיע כתבתי שיר… ברקמה על מגבת לים ולבריכה

רקמה על מגבת לאירועים ולחיי יומיום

מחפשים מתנה שימושית לעונת הקיץ? רקמה על מגבת לים ולבריכה היא המתנה הכי שווה לאותה עונה. אצלנו בסוואנה בלו, תוכלו ליצור את המתנה המושלמת למסיבת בריכה או למסיבת סוף השנה.

בכל סוף שנה עולה אותה השאלה, איזה מתנה קונים לילדים לסוף שנה? ככל שעוברות השנים אנו מבינים שהמתנות לרוב אינן שורדות יותר מהחודשיים הראשונים, לכן אנו מציעים לכם מתנה מקורית שתישאר לאורך שנים אשר תתאים גם לכל הגילאים.

רעיונות לרקמה על מגבת לסיום שנה

רקמה על מגבת עבור ילדי גן – מתנה ומזכרת מדהימה, ניתן לרקום את שם הילד עם הקדשה קצרה, רקמה של דמות מסרט דיסני או סידרה ובסוף להוסיף את שם הגן.

רקמה על מגבת לילדי בית ספר – מתנה מדליקה, כל ילד מקבל מגבת רחצה כאשר שמו רקום עליו ואיזה כיתה לדוגמה: ב'2.

רקמה על מגבת לבוגרי תיכון – מתנת מזכרת לכל החיים, ניתן לרקום "בוגרי תיכון …. לשנת 2018", או "השתחררנו לחופשי אחרי 12 שנים" ועוד.

רקמה ממוחשבת על מגבת היא מתנה מלטפת ונעימה המתאימה גם לאירועים אחרים וגם למיתוג העסק שלך. בזכות הטכנולוגיה החדשנית ניתן לרקום לא רק משפטים רגילים ותבניות קבועות, ניתן להיות יצירתי ולרקום חלומות.

רקמה על מגבות

רקמה על מגבת לאירועים וחברות

רקמה על מגבת מתאימה גם לאירועים משפחתיים שונים ולבעלי עסקים אשר רוצים למיתוג העסק.

להלן מספר דוגמאות:
מתנה לברית/ה – מגבת או עטופון עם רקמה של שם הרך בתוספת דמות מסרטי דיסני.
מתנה לחינה – זוג מגבות מעוטרות עם שמות החתן והכלה, ניתן להוסיף ברקמה גם את תאריך החתונה, או רקמה של זוג טבעות נישואין ועוד.
מתנה למסיבת רווקות – מגבת עם שם הכלה או "bride to be" ועוד
מתנה למתגייס – מגבת עם רקמה של שם החייל, "שפשוף נעים", אם יודעים איזה יחידה הוא אז לרקום את סמל היחידה.

רקמה על מגבת לעסקים

אם אתם בעלי מכוני כושר, מכון ספא, בית מלון, מספרה או כל עסק אחר רקמה על מגבת עם לוגו החברה הוא דרך שיווקית נהדרת, כאשר אתם מחלקים את המגבת ללקוחות לשימוש באתר העסק, אתה משדר ללקוח רצינות, איכות, קלאסה וכמובן פרסום סמוי של העסק (כי רוב הסיכויים שלפחות 2 לקוחות יקחו הביתה מגבת).

סוואנה בלו מציעים לכם מתנות מדליקות לסוף שנה ומיתוג העסק בדרך הטובה במיותר, רקמה על מגבת.